Uşak Ufuk
19 Şubat 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
UŞAK VALİSİ DEMİR VE EŞİ BİLİM FUARINI ZİYARET EDEREK BİLGİ ALDI
22 Haziran 2018 Cuma 10:00

UŞAK VALİSİ DEMİR VE EŞİ BİLİM FUARINI ZİYARET EDEREK BİLGİ ALDI

Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Bilim ve Eğitim Fuarını ziyaret ederek sergilenen projelerle ilgili bilgi aldı.

Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Bilim ve Eğitim Fuarını ziyaret ederek sergilenen projelerle ilgili bilgi aldı. Cumhuriyet Mahallesi kapalı pazar yerinde düzenlenen fuarda 150 okuldan 600 proje sergilendi. Uşak Eğitimde İyi Örnekler Finali Projesi çerçevesinde Uşak genelinde 600 projenin başvuru yaptığını ve bu projelerin bağımsız jüri üyelerince değerlendirildiğini ifade eden Vali Salim Demir yaptığı açıklamada, “Değerlendirmeler sonucunda Öğretim Yöntem ve Teknikleri, Bilimsel ve Teknolojik Faaliyetler, Kurumsal Kapasitenin Geliştirilmesi, Sosyal Sanatsal Kültürel Çalışmalar, Olumlu Tutum ve Davranışların Geliştirilmesi ve Sportif Faaliyetler kategorilerinde 62 proje ödüle layık görülmüştür” dedi.  

Eşi Nezahat Demir ile birlikte stantları gezerek projelerle ilgili bilgi alan Vali Salim Demir, yapılan çalışmaların sergilenmesinin büyük önem taşıdığını, ödül alsın almasın tüm çalışmaların çok değerli olduğunu kaydetti.  Bilim ve Eğitim Fuarında sergilenen proje incelemeleri sırasında Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir’e, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder’in eşi Şule Ergüder, Özel Kalem Müdürü Muhammet Timur ve İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin eşlik etti. ÇİĞDEM ARASLI

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ