Uşak Ufuk
31 Ekim 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Uşak Valisi düzensiz göç toplantısında
05 Ağustos 2019 Pazartesi 15:28

Uşak Valisi düzensiz göç toplantısında

Uşak Valisi düzensiz göç toplantısında

Düzensiz Göçle Mücadele Koordinasyon Toplantısının 2 incisi Manisa’da yapıldı. Bölge düzeyinde gerçekleştirilen toplantıya; Uşak Valisi Funda Kocabıyık, Manisa Valisi Ahmet Deniz, Denizli Valisi Hasan Karahan, Aydın Vali V. Mustafa Hulusi Arat, Muğla Vali V. Turgut Çelenkoğlu, İzmir Vali Yardımcısı Fatih Damatlar, Manisa Vali Yardımcısı H. Volkan Köksal, Jandarma Genel Komutanlığı Asayiş Başkanı Tümgeneral Fuat Güney, Emniyet, Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanları ile İl Göç İdaresi Müdürlerinden oluşan heyetler katıldı.   Düzensiz göç ile mücadele kapsamında iller bazında yürütülen faaliyetlerin değerlendirildiği toplantıda 11. bölgede yer alan İzmir, Aydın, Manisa, Muğla, Uşak ve Denizli il sınırında yaşanan düzensiz göç ve göçmen olaylarının güncel durumu, alınan önlemler ile istatistiki bilgiler paylaşıldı. 

Toplantıda, düzensiz göçle mücadeleye önümüzdeki süreçte kesintisiz devam edileceği, her kademede sürdürülen koordinasyon ve işbirliğinin daha da artırılacağı bildirildi.

 

Vali Funda Kocabıyık toplantı sonrasında Manisa Valisi Ahmet Deniz'i makamında ziyaret ederek Manisa Valiliği şeref defterini imzaladı. B. ÖZYAYLA 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.