Uşak Ufuk
22 Nisan 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Uşak Valisi Kocabıyık, AA yılın fotoğraflarını oyladı
11 Aralık 2018 Salı 09:06

Uşak Valisi Kocabıyık, AA yılın fotoğraflarını oyladı

Anadolu Ajansı Uşak Temsilcisi Soner Kılınç’ı makamında kabul eden Vali Funda Kocabıyık, AA tarafından her yıl düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylaması hakkında bilgi aldı.

Anadolu Ajansı Uşak Temsilcisi Soner Kılınç’ı makamında kabul eden Vali Funda Kocabıyık, AA tarafından her yıl düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylaması hakkında bilgi aldı.

‘Haber’ , ‘yaşam’ ve ‘spor’ kategorilerindeki tüm fotoğrafları tek tek inceleyen Vali Funda Kocabıyık, her üç kategoriden birer fotoğraf için oy kullandı.

AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katılmaktan mutlu olduğunu dile getiren  Vali Funda Kocabıyık, konu ile ilgili yaptığı değerlendirmede, "Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışından hemen önce kurulan Ulusal ajansımız Anadolu Ajansı, Kurtuluş Savaşında ve Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş serüveninde önemli bir vazife üstlenerek vatandaşlarımızın gelişmelerden haberdar olmasına ve Milli bilincin yaygınlaşıp yerleşmesine çok önemli katkılar sağlamıştır. Kurulduğu günden bugüne yerli ve milli bir anlayışla, kendini geliştirerek bugün dünyanın dört bir yanına yaydığı haber ağı ile yurtiçi ve yurtdışı gelişmeleri tüm dünyaya duyurmakla önemli bir misyonu yerine getirmektedir. Her türlü zor koşulda bile görevini aksatmadan, en hızlı şekilde yerine getiren Anadolu Ajansı, hızlı ve doğru bilginin en önemli odak noktalarındadır. İşte bu haber maratonunda Anadolu Ajansında görevli muhabirlerimizin objektiflerine yansıyan kareler haber niteliği taşıma yanında birer sanat eseri olarak da ölümsüzleşmektedir.  Anadolu Ajansı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘Yılın Fotoğrafları’ yarışması ile bu değerli sanat eserleri geniş kitlelere ulaşmakta, değerine değer katmaktadır.  Yarışmada yer alan eserlerden birisi de Anadolu Ajansı Uşak Temsilcimiz Soner Kılınç’a ait ‘Uşakta Göktaşı Yağmuru’ adlı fotoğraftır. Söz konusu bu eser İlimizin tanıtımına önemli katkılar sağlayacaktır. 

Aralık sonuna kadar devam edecek olan oylamaların hayırlara vesile olması dileğiyle, yarışmada yer alan eserlerin sahiplerini başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.” dedi. HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ