Uşak Ufuk
03 Aralık 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Uşak Valisi Kocabıyık, film çekimlerini inceledi
21 Ağustos 2019 Çarşamba 08:00

Uşak Valisi Kocabıyık, film çekimlerini inceledi

Uşak Valisi Kocabıyık, film çekimlerini inceledi

HALİL ASLAN/// Vali Funda Kocabıyık yönetmenliğini Selman Naçar’ın, görüntü yönetmenliğini Tudor Vladimir Panduru’nun ve yapımcılığını Burak Çevik’in üstlendiği, bir aile dramını konu edinen “İki Şafak Arasında” adlı sinema filminin Ulubey ilçesindeki setini ziyaret etti. Filmin çekimlerini izleyen Vali Funda Kocabıyık, yönetmen Selman Naçar’dan filmin senaryosu ve çekimler hakkında bilgiler aldı.

 

Filmin senarist, yapımcı, 

yönetmen ve oyuncularına başarılar diliyorum

Bu tür yapıtların Uşak’ın tanıtımı açısından önemli olduğuna dikkat çeken Vali Funda Kocabıyık, “Filmin yönetmeni Selman Naçar’a çekimler için kendi memleketini tercih etmesinden dolayı teşekkür ediyorum. Doğal güzellikleriyle müstesna bir il olan Uşak, filmin görselleri ile hem uluslararası alanda, hem de ülkemizde tanıtılmış olacaktır. Filmin senarist, yapımcı, yönetmen ve oyuncularına başarılar diliyorum” dedi.

 

Ulubey Kaymakamı Özaydın 

ve Ulubey Belediye Başkanı Veli Koçlu eşlik etti

Set görevlileri ile çekimler hakkında bilgi alan Vali Funda Kocabıyık, filmde rol alan oyuncularla da film ve rolleriyle ilgili sohbet etti. Ziyareti sırasında Vali Funda Kocabıyık’a, Ulubey Kaymakamı Onur Özaydın ve Ulubey Belediye Başkanı Veli Koçlu eşlik etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.