Uşak Ufuk
21 Nisan 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Uşak Valisi Kocabıyık, Karahallıyı ziyaret etti
11 Kasım 2019 Pazartesi 08:20

Uşak Valisi Kocabıyık, Karahallı'yı ziyaret etti

Uşak Valisi Kocabıyık, Karahallı'yı ziyaret etti

Vali Funda Kocabıyık Karahallı ve Sivaslı ilçelerinde bir dizi ziyaret ve  incelemelerde bulundu. İlk olarak Karahallı Kaymakam Vekili Ahmet Güderen'e iade-i ziyarette bulunan Vali Funda Kocabıyık, ilçede yürütülen çalışmalar ve yatırımlar hakkında bilgi aldı.

 

UŞAK VALİSİ KOCABIYIK, 

VATANDAŞLA BULUŞTU

Kaymakam Vekili Ahmet Gülderen'e yeni görevinde başarılar dileyen Vali Funda Kocabıyık, ilçe merkezinde tarihi 1940’lı yıllara kadar uzanan ve Aşağı Park adıyla bilinen 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkına geçerek vatandaşlarımızla bir araya geldi.

 

Funda Kocbıyık, ilçede 

yapılan çalışmalar ve yatırımlar ile ilgili bilgi aldı

Karahallı ilçesinden Sivaslı ilçesine geçen Vali Funda Kocabıyık, görevine yeni başlayan Kaymakam Vekili Semih Cembekli’ye iade-i ziyarette bulundu. Kaymakam Vekili Semih Cembekli’ye görevinde başarılar ve kolaylıklar dileyen Vali Funda Kocbıyık, ilçede yapılan çalışmalar ve yatırımlar ile ilgili bilgi aldı. Ziyaretleri sırasında Vali Funda Kocabıyık’a Vali Yardımcısı Meral Batı Demirbaş, Ulubey Kaymakamı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Onur Özaydın, İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Murat Kılıç eşlik etti.   BERKAY ÖZYAYLA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.