Uşak Ufuk
07 Aralık 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Uşak Valisi; Kurallara uyulmalı
05 Ocak 2021 Salı 09:46

Uşak Valisi; Kurallara uyulmalı

Uşak Valisi; Kurallara uyulmalı

Vali Funda Kocabıyık, yılbaşı dolayısıyla önlem amaçlı kent girişlerinde oluşturulan polis ve jandarma güvenlik kontrol noktalarında denetim gerçekleştiren ekipler ile 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret etti. İlk olarak İzmir-Ankara kara yolu üzerinde bulunan jandarma ve polis uygulama noktalarına giden Vali Funda Kocabıyık, Covid-19 tedbirleri kapsamında yapılan denetimleri inceledi.

Arama noktalarında telsiz anonsu ile güvenlik güçlerinin yeni yılını kutlayan Vali Funda Kocabıyık, seyahat eden vatandaşlarla da sohbet ederek yeni yıllarını kutladı. Son olarak GAMER ve 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Funda Kocabıyık, görevli personelin yeni yılını kutladı.

Covid-19 tedbirleri kapsamında güvenlik tedbirlerinin en üst seviyeye çıkarıldığını ifade eden Vali Funda Kocabıyık, “Yılbaşı gecesinin hassasiyetinden dolayı vatandaşlarımızın genel manada alınan tedbirlere uymaları özellikle çok önemli. Salgınla mücadele sürecinin sekteye uğramaması ve vatandaşımızın olumsuz bir durum yaşamaması için yoğun bir çaba içerisindeyiz. Yılbaşında özellikle kalabalık eğlencelerden uzak durmamız gerekiyor. İçişleri Bakanlığımız ve Sağlık Bakanlığımızın almış olduğu tedbirler kapsamında gece boyunca denetimlerimiz aralıksız devam edecek” dedi.

HABER: BERKAY ÖZYAYLA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.