Uşak Ufuk
23 Ocak 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
UŞAK VALİSİ PROTOKOLLE BAYRAMLAŞMA TÖRENİNDE BULUŞTU
20 Ağustos 2019 Salı 08:00

UŞAK VALİSİ PROTOKOLLE BAYRAMLAŞMA TÖRENİNDE BULUŞTU

Kurban Bayramı münasebetiyle Uşak’ta bayramlaşma programı düzenlendi. Uşak Öğretmenevi'ndeki programa, Vali Funda Kocabıyık, AK Parti Milletvekili İsmail Güneş, CHP Milletvekili Özkan Yalım, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Cumhuriyet Başsavcısı Bünyam

Kurban Bayramı münasebetiyle Uşak’ta bayramlaşma programı düzenlendi. Uşak Öğretmenevi'ndeki programa, Vali Funda Kocabıyık, AK Parti Milletvekili İsmail Güneş, CHP Milletvekili Özkan Yalım, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Cumhuriyet Başsavcısı Bünyami Korkmaz, protokol üyeleri ile daire müdürleri katıldı.

 Programda konuşan Vali Funda Kocabıyık birlik ve beraberliğin pekiştiği mübarek Kurban Bayramı’na Ülke ve millet olarak bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadıklarını kaydetti. 

 

 zor günlerde kenetlenebilme, mutlu günlerde sevinci 

birlikte yaşayabilme kabiliyetine sahip yüce bir milletiz

Uşak Valisi Funda Kocabıyık, burada yaptığı açıklamada, “Yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, toplumumuzda birlik ve beraberliğin pekiştiği mübarek Kurban Bayramı’na Ülke ve millet olarak bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Bayramlar; heyecanların, sevgi, huzur ve mutlulukların doruk noktasına ulaştığı zaman dilimleridir. Bizler, büyük bir geçmişe ve köklü bir medeniyete sahip, zor günlerde kenetlenebilme, mutlu günlerde sevinci birlikte yaşayabilme kabiliyetine sahip yüce bir milletiz. Kurban Bayramı vesilesiyle birlik ve beraberliğimizi perçinlemek adına büyükler ziyaret edilmekte, ihtiyaç sahibi insanlarımıza yardım eli uzatılmakta, küçükler sevindirilmekte ve dargınlıklar ortadan kalkmaktadır. 

Bayram sevincimizin acıya dönüşmemesi için seyahat halinde olan vatandaşlarımızın trafikte daha dikkatli olmalarını, kurallara uymalarını özellikle hatırlatmak istiyorum. Kutsal Hac görevini yerine getiren vatandaşlarımızın Ülkemize sağ salim dönmelerini temenni ediyorum. Bu mübarek günlerde şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; Kurban Bayramı’nın Ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diliyor, Uşaklı hemşehrilerimin Kurban Bayramı’nı kutluyorum.  Milletvekilleri İsmail Güneş ve Özkan Yalım ile Belediye Başkanı Mehmet Çakın ise konuşmalarında birlik ve beraberlik mesajları verirken tüm Uşak halkının Kurban Bayramlarını kutladılar.

HABER: BERKAY ÖZYAYLA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.