Uşak Ufuk
30 Haziran 2022 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Uşak Valisi yılbaşında ziyaretlerde bulundu
03 Ocak 2022 Pazartesi 10:09

Uşak Valisi yılbaşında ziyaretlerde bulundu

Uşak Valisi yılbaşında ziyaretlerde bulundu

(AA) - Uşak Valisi Funda Kocabıyık, yeni yıl dolayısıyla birtakım ziyaretlerde bulunup, görev yapan personelin, huzurevinde kalan yaşlıların ve öğrencilerin yeni yılını kutladı.

Vali Kocabıyık, Uşak-Ankara kara yolundaki denetim noktasında görev yapan polislerle bir araya geldi.

Burada polislerin yeni yılını kutlayan Kocabıyık, daha sonra 112 Acil Çağrı Merkezi'ne giderek görev başındaki personelle bir araya geldi.

Cumhuriyet Polis Merkezi'ndeki polisleri de ziyaret eden Kocabıyık, telsizden tüm polislerin yeni yılını kutladı.

Kocabıyık, telsiz mesajında şu ifadelere yer verdi: “Her yeni yıl, beraberinde yeni umutlarla gelir… 2022 yılının siz kıymetli hemşehrilerimiz başta olmak üzere milletimize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Pandeminin yanı sıra birçok zorlukla mücadele ettiğimiz zor bir yılın ardından büyük umutlarla karşılayacağımız 2022 yılında da tüm imkânlarımızla Uşak’ımız için çalışmaya, vatandaşlarımızın huzur ve refahını artıracak çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Mutlu bir yıl olması dileklerimle, tüm halkımızın ve mesai arkadaşlarımızın yeni yılını en kalbi duygularımla tebrik ediyorum”

Pandemi sürecine de değinen Uşak Valisi Funda Kocabıyık, "2021 yılını geride bırakırken vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak kamu düzenini temin etmek adına büyük bir özveri ve fedakarlıkla görev ve sorumluluklarınızı yerine getirdiniz. Özellikle salgın döneminde zaman mefhumu gözetmeden, yılmadan, yorulmadan göstermiş olduğunuz çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. 2022 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sevgi, barış ve huzur getirmesini diliyor şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyor, yeni yılın sizlere ve fedakar ailelerinize sağlık ve huzur getirmesini temenni ediyorum." diye konuştu. 

Buradaki programının ardından sevgi evlerinde kalan çocuklarla ve huzurevinde kalan yaşlılarla bir araya gelen Uşak Valisi Funda Kocabıyık, huzurevindeki yaşlılarla pasta kesti gökyüzüne balon bıraktı.

İzmir-Uşak kara yolundaki denetim noktasında görev yapan jandarma ekipleriyle de bir araya gelen Kocabıyık, burada da telsizden görev yapan tüm personelin yeni yılını kutladı.

Uşak Valisi Funda Kocabıyık, Latife Hanım Kız Öğrenci Yurdu'nda kalan öğrencilerle buluşmasında pasta kesti, öğrencilerin yeni yılını kutlayıp sohbet etti. Ziyaretlerin devam edeceği ifade edildi. 

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.