Uşak Ufuk
22 Mayıs 2022 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Uşak Valisini ziyaret etti
19 Ağustos 2021 Perşembe 08:30

Uşak Valisini ziyaret etti

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Uşak’a gelen Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Vali Funda Kocabıyık’ı makamında ziyaret etti.

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Uşak’a gelen Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Vali Funda Kocabıyık’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret öncesi Valilik Şeref Defterini imzalayan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Uşak’ta kendisine gösterilen misafirperverlik ve nezaketten dolayı Vali Funda Kocabıyık’a teşekkür etti.

Vali Funda Kocabıyık ise BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’yi ilkler şehri Uşak’ta ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Destici burada gündemle ilgili kısa bir değerlendirme yaptı. Sel felaketlerine değinen Destici,  muhalefetin tutumunu eleştirdi. Destici, “Önce yaralar sarılır, cenazelerimiz defnedilir, taziyeler verilir, ihtiyaçlar giderilir ondan sonra siyasi partiler tespitlerini yaparlar eleştiriyse eleştiri, öneriyse öneri, teklifse teklif, bunda bulunurlar ama tam yangının ortasında, selin ortasında siyasi rant elde etmek için söylenen sözleri doğru bulmuyoruz. Bir kere şunu açık yüreklilikle söyleyeyim. Devlet işin başından itibaren çok iyi çalıştı ve çalışıyor. Devletin bakanları olayın ilk anından itibaren bölgede. Bütün yetkililer bölgede. Bütün ilgili kuruluşlar bölgede. Halkımız büyük bir dayanışma içerisinde. Daha bulunmayan vatandaşlarımız var. Bunların ailelerinin duygularını istismar ederek siyasi rant elde etmek bence küçüklüktür. Onun için herkes bundan vazgeçsin.Buradan bir kez daha AFAD ekiplerine teşekkür ediyorum" diye konuştu. HABER: BERKAY ÖZYAYLA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.