Uşak Ufuk
19 Ocak 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Uşakta David People kapatıldı
17 Eylül 2019 Salı 07:00

Uşak'ta David People kapatıldı

Uşak Belediyesi’nin daha önce UTAŞ kanalıyla işletmeye açtığı ve Dörtyol mevkiinde bulunan David People isimli kafeterya, kapatıldı.

Uşak Belediyesi’nin daha önce UTAŞ kanalıyla işletmeye açtığı ve Dörtyol mevkiinde bulunan David People isimli kafeterya, kapatıldı. Uşak Belediyesi’nin yaklaşık 4 yıl önce faaliyete geçirdiği ve David People isimli markanın kullanıldığı kafeterya, faaliyetlerini durdurdu ve mekan içinde tadilat başlatıldı. 

 

YAKIN BİR ZAMANDA FARKLI BİR 

MARKA ADIYLA HİZMET VERECEK

Uşak Belediyesi’nin İşletme ve İştirakler Müdürlüğü bünyesine geçen diğer kafeteryalar gibi işletileceği belirten mekanın yeni dönemde, farklı bir isimle hizmet vereceği belirtildi. Konuyla ilgili telefon üzerinden kısa bir açıklama yapan Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Kahraman, “David People isimli şirketle yapılan sözleşme bitti ve tekrar yenileme işlemi yapılmadı. Kısa bir süre içinde tadilat bitecek ve yeni bir marka ile burada halkımıza hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi. 

 

ÇAKIN, KAPATACAĞINI DUYURMUŞTU

Öte yandan Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, 31 Mart seçimleri için aday olduğu dönemde, David People’yi kapatacağını ve belediye uhdesinde aynı hizmeti vereceklerini açıklamıştı. 

HABER: HALİL ASLAN 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.