Uşak Ufuk
20 Haziran 2019 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Uşak’ta narko rehber seminerleri
31 Ekim 2018 Çarşamba 08:14

Uşak’ta narko rehber seminerleri

Uşak polisi uyuşturucu ile mücadele kapsamında her kesiminden insana ulaşılarak ve topluma hizmet sunan kişilerin uyuşturucu ile mücadeleye etkin katılımını sağlamak amacıyla eğitimler veriyor.

Uşak polisi uyuşturucu ile mücadele kapsamında her kesiminden insana ulaşılarak ve topluma hizmet sunan kişilerin uyuşturucu ile mücadeleye etkin katılımını sağlamak amacıyla eğitimler veriyor. Uşak İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü personeli, toplumda bağımlılığa neden olan maddelerden uzak tutmak, toplumsal bilinci arttırmak için her türlü kamu, kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütü mensuplarına veya ailelerine seminer vermeye başladı. Bu kapsamda; Turhan Akçay İlkokulu okul personeline, Malkoçoğlu Ortaöğretim Okulu öğrenci velilerine, Uşak Ağaoğlu Lisesi öğrenci velilerine, Uşak Atatürk Anadolu Lisesi öğretmen, öğrenci velilerine olmak üzere seminer verildi. 

Söz konusu seminerler kamu, kurum ve kuruluş ile sivil toplum örgütlerinin taleplerine göre de önümüzdeki günlerde devam edecek. İHA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ