Uşak Ufuk
23 Nisan 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vali Demirin katılımıyla gerçekleşti
30 Mayıs 2018 Çarşamba 10:07

Vali Demir'in katılımıyla gerçekleşti

İl Emniyet ve İl Milli Eğitim müdürlükleri tarafından yürütülmekte olan 3 projenin kapanış toplantısı, Vali Salim Demir’in katılımlarıyla gerçekleştirildi.

İl Emniyet ve İl Milli Eğitim müdürlükleri tarafından yürütülmekte olan 3 projenin kapanış toplantısı, Vali Salim Demir’in katılımlarıyla gerçekleştirildi. Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destekleme Programı (ÇOGEP) kapsamında; Uşak İl Emniyet Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Umuda Dev Adımlar - 3" projesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünce hazırlanan Uluslararası Kardeş Okul ve e-Twinning  projesinin kapanışı Vali Salim Demir'in katılımlarıyla düzenlenen programla yapıldı.

Ismayıllı 1 numaralı Mektep Müdürü Gündüz Qadirov ve proje sorumluları ile öğrenciler ve aileleri katıldı

Proje kapanış toplantısı, Uşak Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Kongre ve Kültür Merkezinde yapıldı. Düzenlenen proje kapanış programına Vali Salim Demir’in yanı sıra, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Ünal, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin, Azerbaycan Ismayıllı 1 numaralı Mektep Müdürü Gündüz Qadirov ve proje sorumluları ile öğrenciler ve aileleri katıldı. 

sağlıklı kişilik gelişiminin sağlanması ve ailelerin bilinçlendirilmesi amacıyla çeşitli

 faaliyetler gerçekleştirildi

Umuda Dev Adımlar 3, Uluslararası Kardeş Okul ve e-Twinning  projelerinin olumlu sonuçlanmasından duyduğu memnuniyeti belirten Vali Salim Demir, “Gerek Umuda Dev Adımlar 3, gerekse Uluslararası Kardeş Okul ve e-Twinning  projeleri olsun, çocuklarımız ve gençlerimiz için hazırlanmış projelerdir. Eğitimin ve insan kalitesinin yükseltilmesine yönelik projeler olması açısından önemlidir. Bu projeler kapsamında çocuklarımızın sevgi, hoşgörü ve dayanışma duygularını pekiştirmek;  takım çalışması, iletişim, yaşam becerisi, sağlıklı kişilik gelişiminin sağlanması ve ailelerin bilinçlendirilmesi amacıyla çeşitli faaliyetler gerçekleştirildi. Proje ile öğrencilerimiz, derslerine çalışmanın yanında çeşitli sanat etkinliklerine katılım sağlayarak, boş zamanlarını iyi bir şekilde değerlendirdiler. Projenin, öğrencilerimizin eğitimine ve gelişimine olumlu katkı sağlaması mutluluk verici” dedi. 

Programda, proje kapsamında Hasibe ve Mazhar Gürbüz İlkokulu öğrenci ve velileri aldıkları 7 aylık müzik eğitimi sonucu öğrendiklerini, mini bir konserle sergilediler. Program sonunda AB e-Twinnig projesi kapsamında Hasibe ve Mazhar Gürbüz İlkokulu’nun misafiri olarak Uşak’a gelen Ismayıllı 1 numaralı Mektep Müdürü Gündüz Qadirov, Müdür Yardımcısı Nurlan Baxıyev, İngilizce Öğretmeni Ruhiyye Mahmudova ve proje sorumlusu müzik – piyano öğretmeni Sure Mehdyeva’ya plaketleri Vali Salim Demir, tarafından verilirken, projede emeği geçen öğretmenlere teşekkür plaketleri protokol üyeleri tarafından verildi.

HABER: HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ