Uşak Ufuk
23 Mart 2019 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VALİ KOCABIYIK, BANAZ BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
14 Kasım 2018 Çarşamba 08:48

VALİ KOCABIYIK, BANAZ BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Banaz Kaymakamlığı ziyaretinin ardından Banaz Belediyesini ziyaret eden Vali Funda Kocabıyık, Banaz belediye binası önünde Kaymakam Oğuz Alp Çağlar, Belediye Başkanı Zafer Arpacı ve Belediye çalışanları tarafından karşılandı.

Banaz Kaymakamlığı ziyaretinin ardından Banaz Belediyesini ziyaret eden Vali Funda Kocabıyık, Banaz belediye binası önünde Kaymakam Oğuz Alp Çağlar, Belediye Başkanı Zafer Arpacı ve Belediye çalışanları tarafından karşılandı. Vali Funda Kocabıyık, Belediye çalışanları ile bir süre sohbet ettikten sonra Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı’yı makamında ziyaret ederek belediyenin çalışmaları  hakkında bilgi aldı. Vali Funda Kocabıyık’ın Banaz Belediyesi ziyaretine Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ömer Kalaylı, Banaz Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, İl Jandarma Komutanı J.Albay Yalçın Baysal, İl Müftüsü Eyüp Baldemir, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Peltek eşlik etti.Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Vali Funda Kocabıyık, “Temel hedefimiz daha kaliteli bir hizmet anlayışı ile gerçekleştirmekte olduğumuz yatırım ve faaliyetlerle vatandaşlarımızın yaşam standardını en üst seviyelere çıkarmaktır. Bu amaçla, Devletimizin merkezi yönetim olarak ülke genelinde gerçekleştirdiği yatırımların yanında yerel yönetimlerimizin yatırım ve faaliyetleri de büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle yerel yönetim birimlerimizden olan belediyelerimize büyük görev düşmektedir. Belediyelerimiz, kendi sorumluluk bölgesindeki vatandaşlarımızın dertlerini ve ihtiyaçlarını daha yakından görebildikleri için hizmetlerin ihtiyaç önceliğine göre daha hızlı gerçekleştirilmesini sağlamaktadırlar. Belediyelerimiz, altyapı ve üst yapı yatırımlarının yanında sosyal faaliyetlerle de vatandaşlarımızın yaşam standardını yükseltmenin gayretindirler. Bugün yaptığımız ziyarette Banaz Belediyemizin de göreve geldikleri ilk günden bu yana ilçemize çok güzel hizmetler verdiğine şahit olduk. Şüphesiz bu hizmetlerden en güzeli de ilçemizin ve ilimizin en önemli termal kaynağı olan Hamamboğazı’nda belediyemiz tarafından yapımı tamamlanan Banaz Belediyesi Hamamboğazı termal tesisleridir. Büyük bir termal turizm potansiyeline sahip Hamamboğazında önümüzdeki dönemlerde gerçekleştirilecek turizm tesisleri için bir kıvılcım olacağına inandığımız bu güzel ve modern tesisin yapımında emeği geçen, başta Belediye Başkanımız Zafer Arpacı olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Tesisin hizmete girmesiyle, ilçe ve ilimiz ekonomisine önemli katkılar sağlanmış olacak, bu da Banaz ilçemizin yaşam standardını daha yüksek seviyelere çıkaracaktır.

Bölgemizdeki değerlerin gün yüzüne çıkarılması ve ekonomiye kazandırılması için önemli bir adım olan bu tesisin,  Hamamboğazı Termal Turizm Alanının bir cazibe merkezi haline gelmesine vesile olmasını diliyorum.” dedi. İHA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ