Uşak Ufuk
03 Temmuz 2022 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vali Kocabıyık, şehit ailesini ziyaret etti
15 Kasım 2021 Pazartesi 08:00

Vali Kocabıyık, şehit ailesini ziyaret etti

Vali Kocabıyık, şehit ailesini ziyaret etti

Uşak Valisi Funda Kocabıyık, Düzlüce köyündeki kadın kooperatifini de ziyaret etti. Vali Funda Kocabıyık Büyükoturak Doğal Yaşam Köyü proje alanındaki incelemelerinin ardından proje alanında yer alan Düzlüce Kadın Kooperatifi standını da ziyaret etti. 

Ziyareti sırasında kooperatif çatısı altında üretim gerçekleştiren kadınlarla bir süre sohbet eden Vali Funda Kocabıyık, “İlimize özgü coğrafi işaretli ürünlerimizin üretiminde aktif rol oynayan ve ilimiz ekonomisine önemli katkılar sağlayan kadınlarımızı tebrik ediyorum.” dedi.

Vali Funda Kocabıyık, aromatik bitki üretimi yapılan alanda fidan dikimi gerçekleştirdikten sonraBüyükoturak köyünde ikamet eden Şehidimiz P. Uzm. Çavuş Ali Turgut’un anne ve babasını ziyaret etti.

Şehidimizin ailesiyle uzun süre sohbet edip hatırlarını soran Vali Funda Kocabıyık, “Bugünü Şehidimiz P. Uzm. Çavuş Ali Turgut’un muhterem anne ve babası Ahmet Amca ve Sultan Teyzemizi ziyaret ederek tamamladık. Rabbim tüm şehitlerimizin mekânlarını cennet, makamlarını âlî eylesin. Bizlerden hayır dualarını eksik etmeyen büyüklerimizi de başımızdan eksik etmesin.” dedi.

Büyükoturak köyündeki inceleme ve ziyaretleri sırasında Vali Funda Kocabıyık’a, Banaz Kaymakam Vekili Semih Cembekli,  İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer,  İl Jandarma Komutanı Albay Murat Kılıç, Uşak Müftüsü Kazım Güzel eşlik etti. HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.