Uşak Ufuk
23 Mayıs 2022 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yatırımları havadan inceledi
15 Nisan 2022 Cuma 04:54

Yatırımları havadan inceledi

Yatırımları havadan inceledi

Vali Funda Kocabıyık Uşak ve Banaz Organize Sanayi Bölgelerindeki yatırımlar ile il genelinde tamamlanan baraj ve göletleri havadan inceledi.

Aydın Jandarma Filo Komutanlığı'na bağlı Skorsky UH-60 tipi helikopterle Uşak Havaalanından havalanan Vali Funda Kocabıyık, Uşak Organize Sanayi Bölgesi 1. ve 2. Yerleşke alanları, 3. genişleme bölgesi, Banaz Organize Sanayi Bölgesi, Uzundere ve Kocadere Göletleri, Karacihisar ve Ayrancı Barajları ile polis ve jandarma ekiplerinin şehirler arası yollarda yürüttüğü trafik ve asayiş uygulamalarını havadan inceledi.

Organize Sanayi Bölgesi genişlemesine yönelik yatırımlara büyük önem verdiklerini ifade eden Vali Funda Kocabıyık, uçuşun ardından yaptığı değerlendirmede, "Gelişen ve büyüyen ilimizdeki yatırımları zaman zaman gerçekleştirilen helikopter uçuşlarıyla yerinde görüp değerlendirme fırsatımız oluyor. Özverili çalışmalarından dolayı jandarma ve emniyet personelimiz ile Organize sanayi bölgelerimizdeki yatırımların ve kamu yatırımlarının gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum." dedi.

Vali Funda Kocabayık'a uçuş sırasında İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Murat Kılıç, Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Sağıroğlu eşlik etti.

Uçuş sonrası Vali Funda Kocabıyık Jandarma Pilot Yarbay Hülya Eker ve uçuş ekibiyle hatıra fotoğrafı çektirdi. HABER: BERKAY ÖZYAYLA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.