Uşak Ufuk
20 Eylül 2019 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ZAFER ARPACI GÖREVE TEKRAR GELDİ
09 Nisan 2019 Salı 08:20

ZAFER ARPACI GÖREVE TEKRAR GELDİ

31 Mart 2019 yerel seçimleride bir kez daha Banaz Belediye Başkanı seçilen Zafer Arpacı, mazbatasını Banaz İlçe Kaymakmalığı binasında aldı.

31 Mart 2019 yerel seçimleride bir kez daha Banaz Belediye Başkanı seçilen Zafer Arpacı, mazbatasını Banaz İlçe Kaymakmalığı binasında aldı. Burada bir açıklama yapan Banaz Belediye Başkanı AK Partili Zafer Arpacı, tüm vatandaşlara kendisine duydukları güven ve gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür ettiğini söyledi. 

Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı ile İl genel ve Belediye Meclis üyesi seçilenler AK Partili üyeler mazbatalarını Banaz Kaymakamlığının yanında bulunan adliye binasındaki törenle aldılar.

Törenin ardından bir açıklama yapan Banaz Belediye Başkanı AK Partili Zafer Arpacı, ““Bugün Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisine seçilen arkadaşlarımız ile birlikte mazbatamızı İlçe Seçim Kurulundan hayırlısı ile aldık. 31 Mart Seçimleri ile ilgili olarak başta sandığa giderek her kime oy verirse versin demokrasiye inancını ifade eden, oy verme görevlerini yerine getiren tüm hemşehrilerime, Partimizin İlçe Başkanı ve Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanımız başta olmak üzere, canla başla çalışan dava arkadaşlarıma, Kadın ve Gençlik Kollarının Başkan ve üyelerine, seçim bürolarımızda gönüllü olarak yer alan dost ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. 

Ayrıca Zafer Arpacı, şöyle konuştu: “Belediye Başkanlığı seçimlerinde gönül birlikteliği yaptığımız Milliyetçi Hareket Partisine ve kıymetli üyelerine, Seçimlerin demokrasinin en önemli aracı olduğu bilinci ile hareket ederek saygı ve anlayış çerçevesinde demokratik bir seçim süreci yürüten rakip aday arkadaşlarıma ve siyasi partilere, Seçim güvenliği açısından görevlerini en iyi şekilde yapan başta İlçe Kaymakamımız, Seçim Kurulu Başkanımız, İlçe Emniyet Müdürümüz, İlçe Jandarma Komutanımız ve tüm mesai arkadaşlarına, Seçim süresince hayır dualarıyla her daim yanımda hissettiğim Anneme ve bu yolda birlikte yürüdüğümüz eşim olmak üzere tüm aileme, Teşekkür ediyor, minnettarlığımı ifade ediyorum”. Zafer Arpacı, “31 Mart Yerel Seçimlerinde demokratik cesaretlerini göstererek Belediye Başkanlığına, İl Genel Meclisi Üyeliğine, Belediye Meclis Üyeliğine aday adayı olan herkesi, 5 yıllık dönemde birlikte Banaz için çalışacağımız tüm Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarımı ve İlçemizi 5 yıllık süre ile Uşak İl Genel Meclisinde temsil edecek olan İl Genel Meclisimizin kıymetli üyeleri, Abdülkadir Kılınç, Ali Dinç ve Kürşat Ceylan’ı tebrik ediyorum. Önümüzdeki 5 yıllık süreçte, her günümüzü İlçemiz ve geleceğimiz olan çocuklarımız için çalışacağımıza söz veriyor, hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum” dedi.

HABER: HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ