• BIST 5.005,30
  • Altın 1075.667
  • Dolar 18.6377
  • Euro 19.6256
  • İstanbul 15 °C
  • Ankara 6 °C

Kantin işletim kiralama ihalesi ilanı

Kantin işletim kiralama ihalesi ilanı
UŞAK ÜNİVERSİTESİ KANTİN İŞLETİM HAKKI KİRALAMA İHALE İLANI

 

UŞAK ÜNİVERSİTESİ KANTİN İŞLETİM HAKKI KİRALAMA İHALE İLANI

1. Uşak Üniversitesi kantin işletim hakkı kiralaması 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45.maddesi gereğince açık teklif usulü ile tahmini bedel üzerinden artırma yapmak üzere ihaleye konulmuştur.

2. İhale; Uşak Üniversitesi (İzmir yolu 8.km. Uşak) Bir Eylül Yerleşkesi, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığında (Öğrenci Yaşam Merkezi, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı toplantı salonu) yapılacaktır.

İstekliler şartnameyi mesai saati içerisinde Uşak Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığında görebilir ve 250,00 TL (İkiYüzElliTürkLirası) bedeli Ziraat Bankası İsmetpaşa Şubesi TR65 0001 0017 5846 3900 4150 39 IBAN numaralı U.Ü. Strateji Geliştirme Daire Bşk. hesabına yatırarak temin edebilirler.

3. İhaleye çıkartılan yerin; ihale gün, saat, muhammen bedel ve işletim amacı gösterir tablo:

İhale

Yıllık Tahmini Bedel

Süre

Geçici Teminat

İhale Tarih

ve Saati

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Merkez Kütüphane kantinleri

200.000,00 TL

(KDV Hariç)

3 Yıl

6.000,00 TL

26.05.2022

10.00

4. İhaleye katılabilme şartları: İdaremize borcu olmayıp Devlet İhale Kanunu'na göre ihaleye katılmaya engeli bulunmayan, ihale şartnamesinde yer alan şartlara haiz istekliler ihaleye katılabilir ve aşağıdaki belgeler aranır.

a) Kanuni ikametgâh belgesi (Gerçek kişiler için),

b) Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri;

1)         Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,

2)         Tüzel kişi olması halinde, tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,

c) Vekâleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekâletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesi,

ç) Geçici teminata ilişkin belge (Geçici teminat mektupları ihale tarihi (dahil) itibariyle en az 180 gün geçerli olmalıdır.) Teminat mektupları dışındaki teminatlar Ziraat Bankası İsmetpaşa Şubesi TR65 0001 0017 5846 3900 4150 39 IBAN numaralı Uşak Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı hesabına yatırılmalıdır. Teminat mektuplarının ve/veya makbuzların/dekontların zarfın içinde sunulması gerekmektedir.

d) İhale Şartnamesi satın alındığını gösterir belge ve doküman satış bedel makbuzu/dekontu.

e) İlk ilan tarihinden sonra alınmış;

1)         SGK borcu olmadığını gösterir belge

2)         Vergi borcu olmadığını gösterir belge

3)         İdaremize borcu olmadığına dair ıslak imzalı taahhütname.

f) İhale tarihinde geçerli 5996 sayılı Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanunu'na göre alınan işletme kayıt belgesi.

g) Sabıka kaydı olup olmadığına ilişkin, ilk ilan tarihinden sonra alınmış adli sicil belgesi. Alınan bu belgede “adli sicil kaydı” veya “adli sicil arşiv kaydı” var ise o kayıtlara ilişkin mahkeme kararı da eklenecektir. (Gerçek kişilerde kendisinin, anonim şirket ise yönetim kurulu üyelerinin, limited şirket ise şirket müdürünün, yoksa ortaklarının tamamının.)

ğ) Tebligat için ıslak imzalı adres ve iletişim bilgileri beyanı (Bir dilekçe şeklinde yazılacak olup; adres, telefon, elektronik posta adresi ile varsa, faks ve KEP yazılacaktır.)

h) Konsorsiyum veya ortak girişim olarak ihaleye katılım kabul edilmeyecektir.

Sunulan belgelerin asıl olması veya suretlerinin Kurumumuzdan ya da noterden tasdikli olmaları zorunludur. İstenilen belgelerden herhangi birinin ihale belgeleri arasında sunulmaması halinde istekli ihale dışı bırakılır.

İhaleye katılım için istenen belgelerden, Kamu kurumlarının İnternet sitelerinde elektronik ortamda teyit edilebilen belgeler geçerli kabul edilecektir.

İhale ilanında ve ihale şartnamesinde ihaleye katılım için istenen belgeler, bir zarfa konulup kapatıldıktan sonra zarfın üzerine isteklinin adı-soyadı ve tebligata esas olarak göstereceği açık adresi ve teklifin hangi işe ait olduğu yazılır. Zarfın yapıştırılan yeri istekli tarafından imzalanır.

Posta ile yapılacak müracaatlar ihale tarih ve saatine kadar kabul edilir.

 

Detaylı bilgi için: Uşak Üniversitesi, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı                                                                 M.KES (276) 221 22 09  – 1423

 

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.